UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Specjalnie na Mistrzostwach Polski Młodych w nadmiarach w sposobie wolnym zapisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody zrobiły się w szybkim Stargardzie a start w nim zachowało 244 najlepszych młodych zapaśników z wszelkiego świecie.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan a konkretnie 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Zgoda spośród nich zarejestrował się Aleksander Polguj, jaki w klasy do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w celu pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle interesujący istniał również cel w sile do 100 kilogramów, w którym kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Start w konkursu wzięli także Mateusz Rajkowski, jaki z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Stanowię dużo odpowiedni z tych panów ponieważ odwalili kawał dobrej roboty nie wyłącznie na etatach lecz jeszcze na treningach gdzie wylewało się litry potu . Mam szansę że przyszłe lata współpracy przyniosą coraz większe wyniki nie wyłącznie na scenach kraju jednak również również na matach Europy czy same Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował zaraz po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników już w najkrótszy weekend w Konkursu Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments