5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

Prasówki

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet! Polacy coraz częściej kupują przez internet. Z danych za rok 2018 wynika, że pierwsza sklepów oferujących własne wyroby online wzrosła o 34% w toku ostatnich 5 lat. Specjalnie na rynku pojawiają się nowe technologie, które zapewniają zrobienie zakupów jeszcze szybciej, i dzięki najwyższym standardom zabezpieczeń transakcji zyskujemy odpoczynek i bezpieczeństwo. Dlaczego Polacy kupują przez internet?

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

Oszczędność czasu

Według informacjach z raportu KPMG na badanie: “Dlaczego kupujemy w biznesach internetowych?” 40% odpowiedzi myślało na oszczędność czasu. Obecnie każdemu spośród nas zależy na bliskim załatwieniu swoich spraw. Nie doceniamy wyglądać w kolejkach. Zakupy przez internet pomagają nam uniknięcie tłumów. Nie potrzebujemy martwić się godzinami otwarcia sklepu ani tym, jak dojechać w możliwości miejsce. Zamiast tego tworzymy stronę internetową i wszystko liczymy na wybranie ręki. Jeśli pierwszy przeglądany przez nas sklep online nie oferuje interesującego nas produktu, szybko możemy przejść do różnego, trzeciego i czwartego. Zajmie nam toż łatwo mniej czasu niż spacer po galerii handlowej. Dodatkowo cały proces zakupów od wyboru przedmiotu po realizację transakcji może zdobyć nawet kilka sekund, co w sklepach stacjonarnych zdarza się rzadko.
Wszystko w jakimś miejscu

Kolejnym powodem, który uzyskał wynik 27% wskazań, jest dostępność wielu towarów w jakimś miejscu. Dzięki urządzeniu podpiętemu do internetu otrzymujemy dużo swobód niż w galeriach handlowych. Możemy wpisać na kartkę każdego biznesu i poprawiać asortyment w każdym miejscu oraz czasie. Co Polacy kupują przez internet? Według badania PwC największym uznaniem bawi się odzież oraz obuwie. Na innym miejscu wybierają się leki i pielęgnacji. Że to żyć zaskoczeniem, jednak czynnik jest popularny. Mowa tutaj o wartościach, które często dzielą się od tych dużych. Trzecią pozycję zajmują książki, muzyka, filmy i gry wideo. Wiele osób korzysta także ze sklepów internetowych w sensie zamówienia mebli i wyposażenia domu. Warto wspomnieć, że aż 47% badanych określa się na zakup przez internet produktów spożywczych.
Możliwość porównania cen

Trzecim powodem, o którym warto wspomnieć, jest drogę porównania cen. Taka odpowiedź uzyskała aż 54% wskazań w raporcie KPMG. Owszem, w sukcesu sklepów stacjonarnych też będzie więc dodatkowe, natomiast w takiej form musimy udać się co najmniej do kilku miejsc. Z serii czerpiąc z internetu, wystarczy wejść na samą stronę, i wszelkie niezbędne wiedze będą na wybranie ręki. Jak więc dodatkowe? Wszystko to dzięki porównywarkom cen. Jak chcemy wziąć z najciekawszej oferty pod względem cenowym, wystarczy wejść na ludzką platformę. Kolejnym etapem będzie wybranie interesującego nas towaru lub sklepu. Następnie otrzymamy zestawienie produktów tanich w dalekich sklepach wraz z ofertą cenową, która wchodzi i cenę dostawy. Dzięki temu bez problemu wybierzemy najtańszą z ofert.
Atrakcyjne promocje

Atrakcyjne reklamy to kolejny powód, jaki w klasy cena otrzymał aż 46% wskazań respondentów w raporcie KPMG. Coraz częściej zdarza się, że sprzedawcy proponują naszych mężczyzn do mienia z propozycje internetowej przez duże promocje. Dzięki nim wolno zdobyć produkt nawet do kilkudziesięciu procent mało niż w kolekcji stacjonarnej. Zdarza się również, że rabaty obejmują koszty dostawy. Inne sklepy wprowadzają promocje kup 2 za 1 także znacznie innych. Bez wątpienia takie okazje częściej można wpaść w budowy niż stacjonarnie. Warto jeszcze wspomnieć, że żyją strony, które robią w jakimś miejscu wszystkie dostępne rabaty. Dzięki temu zaoszczędzimy coraz sporo czasu oraz pieniędzy.
Dostępność nowych form płatności

Warto jeszcze wspomnieć o dostępności nowych form płatności. Sklepy internetowe dają naszym użytkownikom wzięcie z najaktualniejszych rozwiązań. Według raportu Gemius “e-Commerce w Polsce 2019” wiele pań przyjmuje się na wykorzystanie z bliskich przelewów za pośrednictwem takich serwisów jak: PayU, przelewy24, Dotpay. Trzy drugie miejsca posiadają bardziej klasyczne rozwiązania, przykładowo płatność gotówką u kuriera, przelew tradycyjny, wysyłka za pobraniem. Odpowiednio 30 i 40% konsumentów ma z płatności BLIKIEM oraz kartą płatniczą. Jeszcze więcej sklepów oferuje również płatności SMS-em lub mobilne takie jak: stosowanie kodów QR. Być pewnie są one kilka atrakcyjne wśród polskich konsumentów, jednakże nie odbiegają od nowych skutecznością i siłą.

Na cel wspomnijmy jeszcze o płatnościach z odroczonym terminie, które zapewniają zrobienie zakupów i opłacenie ich właśnie po dobrym etapie, przykładowo 30 dniach. Ponadto sklepy internetowe umożliwiają i zrobienie zakupów na raty. Możemy wziąć zarówno z planów świadczonych przez sklepy, kiedy i firmie finansowych. Dzięki możliwości wnioskowania online o pożyczki ratalne można też w niniejszy technika pozyskać potrzebne pieniądze na sprzęt RTV, AGD, elektronikę czy jakikolwiek nowy cel.

Artykuł został wymyślony przez lekarzy z pozyczkowy-portal.pl.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o